Újévi Zenés Vendégség a Gundel Étteremben
Budapesti Újévi Zenés Vendégségünket - ahogy tavaly - az idén is a Gundel Étterem Báltermében rendezzük. Egy színes újévi műsorral készülünk Önöknek, részben bécsi, részben más izgalmas darabokkal. Vendégszólistánk Jász Ábel - gordonkaművész lesz. A műsor előtt Törley pezsgővel és egy kis ropogtatnivalóval várjuk Önöket.
Az Étterem idén is invitálja Önöket ebédelni az előadás után, külön a Lanner Kvartett vendégei számára összeállított menüsorral, egyedi (6.500 Ft/fő) áron. Az ebéden mi is részt veszünk, tehát lesz alkalom velünk kötetlenül is találkozni, valamint ez egy remek lehetőség, hogy karácsonyi ajándékként meghívják barátaikat egy ilyen illusztris helyre és alkalomra!
Időpont: 2018. január 6. (szombat) 11.00 óra.
Helyszín: Gundel Étterem Bálterme (Budapest, Gundel Károly út 4.) Térképért kattintson ide!
A BELÉPÉS A ZENÉS VENDÉGSÉGRE INGYENES, de a terem befogadóképessége miatt REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT! Regisztrálni ennek az oldalnak az alján, a megfelelő sorra kattintva lehet.
Az alkalom végén lehetőség lesz támogatni a Lanner Kvartett Alapítványt hasonló rendezvények szervezése céljából.
Választható menük az étteremben ebédelőknek:
1. MENÜ (6,500 FT)
- Korhely leves füstölt marhanyelvvel
- Mangalica szűz szarvasi demi-glace mártással, lilaburgonya krémmel és sárga cékla lekvárral
- Mákos ambrózia megyraguval, dupla tejszínnel
- 1 pohár bor a sommelier ajánlásával vagy egy pohár ásványvíz
2. MENÜ (7,900 FT)
- Libamáj bonbon házi birsalmalekvárral
- Morzsában sült bárány "égetett" tök kockákkal és rakéta salátás zeller krémmel
- Tokaji royal, kávés vajkaramellel
- 1 pohár bor a sommelier ajánlásával vagy egy pohár ásványvíz
FIGYELEM!!! Ezen az oldalon Ön csak a BUDAPESTI Zenés Vendégségre tud regisztrálni! Amennyiben másik helyszínre szeretne helyet foglalni, kérjük kattintson ide, és válassza ki a megfelelő helyszínt!
Sajnáljuk, de erre az előadásra minden hely elkelt!
Kérjük ha teheti válasszon egy másik Zenés Vendégséget!
Ide kattintva elérheti a többi Zenés Vendégség oldalát.
Megértését köszönjük!